Ocena i rozwój liderów

Wymagania stawiane liderom są coraz większe,
ale ich kompetencje często nie nadążają za zmianami. Wiele organizacji szuka profesjonalnych narzędzi i doświadczenia ekspertów, by móc podejmować decyzje personalne w oparciu o obiektywne dane, a nie opinie współpracowników. Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoich liderów,
by dokładnie przyjrzeć się ich potencjałowi.

Zobacz

Identyfikacja talentów

Pracowników szeregowych jest wielu, ale nieliczni posiadają potencjał do objęcia w przyszłości ról menedżerskich. Postaw na obiektywny proces oceny ich potencjału, by zbudować pulę talentów i sukcesorów. Skorzystaj z naszej pomocy i wybierz rozwiązanie oparte na zbadanym naukowo modelu High Potential (HiPo).

Zobacz

Feedback 360

Nikt najlepiej nie zna zachowań pracownika jak jego bezpośredni przełożony, współpracownicy i zespół. Za pomocą naszej platformy do oceny 360 poprosisz o ocenę kompetencji najważniejsze dla pracownika osoby, a ich zintegrowane oceny przedstawisz w formie raportu podczas sesji feedbackowej. To cenne i motywujące do dalszego rozwoju źródło informacji zarówno dla osób badanych, jak i organizacji.

Zobacz

Selekcja kandydatów

Zatrudnianie zewnętrznych kandydatów na wysokie stanowiska to duże ryzyko decyzyjne. Dlatego na etapie selekcji warto wykorzystać wiele narzędzi oceny i doświadczenie asesora SHL, który nie tylko oceni, ale i zarekomenduje najlepszego kandydata. Nasze wieloletnie doświadczenie da Ci pewność, że zatrudnisz najlepszą możliwą osobę z puli kandydatów.

Zobacz

Sprawdź też nasze niezawodne narzędzia

Testy i kwestionariusze SHL słyną z jakości i nowoczesności na całym świecie. Są nieustannie rozwijane i aktualizowane, otrzymują liczne nagrody i rekomendacje.

Zobacz nasze narzędzia
Dots Dots

Potrzebujesz wsparcia w procesach oceny i rozwoju?

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.