Wydarzenia

21.052019

Śniadanie Liderów „Polscy liderzy – efektywne style zarządzania w Polsce.”

SHL Polska
Jak zatrzymać dobrego pracownika w firmie

Szanowni Państwo,

Już 21 maja o godz. 09:00 w SHL Polska w Warszawie odbędzie się Śniadanie Liderów „Polscy liderzy – efektywne style zarządzania w Polsce.”  

Podczas spotkania chcielibyśmy podzielić się z Państwem wynikami raportu „Przedsiębiorcze przywództwo. Perspektywa globalna i lokalna”. Podsumowuje on wyniki badania polskich liderów pod kątem prezentowanych przez nich stylów zarządzania. Do analizy stylów przywództwa, jaki reprezentują polscy liderzy biznesu, zainspirowało nas opracowanie przez SHL (wraz z firmą analityczną Gartner) Modelu Przedsiębiorczego Przywództwa. Powstał on w odpowiedzi na wyzwania, z którymi muszą mierzyć się dziś liderzy w zmiennym otoczeniu biznesowym. Rezultaty badania zawarte w raporcie mają charakter unikatowy i stanowią pewnego rodzaju benchmark dla polskich liderów.

Podczas śniadania chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyniki naszego badania, jak również zainicjować dyskusję na temat skuteczności liderów w polskich realiach biznesowych.

Agenda spotkania

 • 8.40 – 9.00 Śniadanie i networking
 • 9.00 – 10.00 Przedstawienie wyników badania polskich liderów
  • Efektywne style przywództwa w Polsce – możliwości i ryzyka
  • Polski lider – osobowość i styl pracy
  • Rozwój przedsiębiorczej postawy u menedżerów
  • Identyfikacja pracowników z potencjałem na przedsiębiorczego lidera
 • 10.00 – 10.10 Przerwa
 • 10.10 – 11.00 Dyskusja

Raport ten nie powstałby bez zaangażowania liderów, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i zainwestowali swój czas w badanie kwestionariuszem osobowości zawodowej OPQ.  W podziękowaniu za ich trud oraz realizując bliską nam filozofię dzielenia się, zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, by wspólnie podjąć tak strategicznie ważny temat przywództwa.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu wystosowaliśmy również do innych liderów największych organizacji w Polsce: przedstawicieli ścisłego kierownictwa firm z różnych branż. Ufamy, że przyjmie Pani od nas zaproszenie do udziału w sesji. Jesteśmy przekonani, że spotkanie dostarczy wzajemnej inspiracji i będzie okazją do wzmocnienia relacji z innymi liderami czołowych firm w Polsce.

Z wyrazami szacunku,

Zespół SHL

Liczba miejsc jest ograniczona.

RSVP: aneta.krysztofiak@shl.com.pl lub pod numerem telefonu: 22 509 50 32


REJESTRACJA


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI